KURUMSAL

Ana SayfaBiz Kimiz

about-man

BİZ KİMİZ

İnşaat, Elektrik ve Mekanik tesisat sektöründe profesyonel kadrosu ile sektörün hızlı yükselen en büyük şirketleri arasında yer almak isteyen Nemak Mühendislik, 2020 yılında kurulmuştur.

Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten Nemak, daha önce başka şirketler bünyesinde çalışmış ve bu alanda uzmanlaşmış Muhammed KUŞLU ve Murat KUŞLU tarafından kurulmuştur. Ülkesinde yakalayacağı başarıyı en kısa sürede dünyada yakalama hedefinde olan bir kuruluştur. Nemak, sürekli girişimcilik, kalite, müşteri memnuniyeti ve güvene dayalı hizmet politikası ile hızlı büyümesini sürdürmektedir.

Teknolojideki hızlı gelişimler, günümüz dünyasının verimlilik ve enerji tasarrufu gerçeğini hizmetlerinde kalite sıralamasına yerleştiren Nemak Mühendislik, profesyonel kadrosu ile tüm proje ve taahhütlerinde bu ilkeleri temel çalışma prensibi olarak belirler.

Artan rekabet ortamı karşısında ilkeli çalışmaları, gerçekleştirdiği projeler ile fark yaratan Nemak Mühendislik, hayata geçirdiği projeleriyle kendisini uluslararası arena da kanıtlama hedefinde olan bir kuruluş haline gelmiştir.

Mühendislik ve Mimarlık projelerinde müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, yasa ve yönetmelik şartlarına uyarak, fazlasıyla karşılamak, çalışanlarımızın kişisel gelişimlerinin ön planda olduğu bir çalışma ortamı sağlamak.

Kendisini sürekli yenileyen, kaliteden ödün vermeyen ve yüklendiği projeler ile ülkesinde hak ettiği yeri almış bir firma olmanın verdiği sorumluluğu taşıyarak; kendisini aşabilen bir firma olma çabasıyla büyümeye devam etmek ve uluslararası firmalar ile rekabet edebilir hale gelmek, teknolojiye ve insan kaynaklarına yaptığımız yatırımları sürdürmek.