KURUMSAL

Ana SayfaFirma Profili

FARKIMIZ

Sektöründe uzun yıllardır başarıyla faaliyet gösteren profesyonellerden oluşan Nemak Mühendislik tamamladığı projelerdeki iş kalitesi, müşterilerinin kendisine duyduğu güven ve yenilikleri takip eden bir yapıya sahiptir.

100%

Zamanında İş

Nemak Mühendislik. Yetişmiş tecrübeli personeli, uzman teknik kadrosu ile, kararlaştırılmış projeleri en uygun zamanda teslim ederek, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamayı temel prensip edinmiştir.

100%

Kaliteye Önem

Nemak Mühendislik için güvenlik en önemli unsurdur. Bu nedenle yapılan işin ve kullanılan malzemenin kalitesinden kesinlikle ödün verilmemektedir.

100%

Sermayesi Güven

Sektördeki geçmiş tecrübesi ile müşteri ihtiyaçlarını doğru algılayarak, kaliteden ödün vermeyen çalışma sistematiğiyle zamanında işini teslim ederek müşterilerinde güven yaratmıştır. Yaratılan bu güvenin en büyük sermayesi olduğu bilinciyle geleceğe bakmaktadır.

AMACIMIZ

Farklı dallarda uzmanlaşmış ekibimizle teknolojinin üst düzey programlarını kullanarak siz müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli, doğru ve ekonomik çözümler üretmek.

UZMANLIK ALANLARI

ISITMA SİSTEMLERİ

HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ

KLİMA SİSTEMLERİ

YANGIN SÖNDÜRME TESİSATI

SIHHİ TESİSAT

ATIK SU TESİSATI

BİNA ELEKTRİK SİSTEMLERİ

DEKORASYON

MOBİLYA

DIŞ CEPHE GİYDİRME

ALÇI - ALÇIPAN

KARTONPİYER

BOYA

SERAMİK

BANYO DİZAYN